Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Ağrı problemleri

Soru
25 görüntülenme
0

Sürekli doktora gidiyorum ve sürekli birşeyin yok psikolojik olabilir diye beni eve geri gönderiyorlar. 45 yaşındayım bir bayanım, panik bozukluk tedavisi de görmüştüm. Boyun fıtığından ameliyat oldum. Belim için de fizik tedavi görmüştüm. Hastalık hastası olduğumu söylüyor arkadaşlarım inanasım gelmiyor gerçekten ağrılarım var kesinlikle ağrılarım var, ishal oluyorum, boynum ve sırtım ağrıyor, bacaklarım da ağrıyor bazen. madem birşeyim yok bunlar neden ağrıyor. Bana yardımcı olun ne yapmalıyım. Psikiyatriste gitmeden önce size danışmak istedim. Böyle bir site kurduğunuz için rasyonel psikolojiye ve ekibinize teşekkür ederim Allah razı olsun.

Merhaba,teşekkür ederiz. Gitmiş olduğunuz doktorların iyi olduğunuzu soylemesi akla somazitasyon bozukluğunu getiriyor. Somatizasyon bozukluğunun semptomları sık baş ağrıları, sırt ağrısı, karınla ilgili kramplar ve pelvise ait ağrılardır. Diğer semptomlar eklemlerde, bacak ve kollarda ve göğüste ağrı yada karınla ilgili ağrıyı içermektedir. Somatizasyon bozukluğu ayrıca mide bulantısı, kanama, kusma, ishal ve yemeğe dayanamama gibi mide ve bağırsaklarla ilgili problemlere sebep olabilir. Bununla ilgili bir psikologa danışmalısınız. Tüm bunlar aslında gerçek bir probleme dayanmayan bizim düşüncelerimizden kaynaklanan sorunlardır. Tek başınıza tüm bunların ustesinden gelmeniz zor olabilir. Bir psikologtan destek alabilirsiniz.

Konuşma Devam Ediyor 0
RasyonelPsikoloji 5 sene 1 Cevap 183 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com