Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Algılayamama sorunu

Soru
1 görüntülenme
0

Merhaba. 20 yaşındayım dört sene önce de aynı sorunu yaşamıştım. İlk önce yaptığım davranışlar konuştuğum kelimeleri biliyordum ama doğru mu diye kendime soruyordum çünkü algılayamıyordum. Sonrasında ise bir hafta boyunca temel ihtiyaçların dışında hiçbir.şekilde uyanmadan uyudum. Uyandığımda ne dediğimi ne yaptığımı hiçbir şekilde hatırlamıyorum. Mesela sıcak bir yemeği yiyorum. Ağzımı yakıyor ama gerçekten yaktı mı yapmadın mı onu anlayamıyorum ve yemeği o sıcaklıkta yemeye devam ediyorum. Bunun gibi durumlarla karşılaştım ve şu an da da aynı durumda gibiyim. Lütfen bana yardım edin

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Öncelikle bir psikiyatriste muayene olmanız gerekiyor. Daha çok örneğe daha net ifadelere ihtiyaç var. Durum ne kadar uzun sürüyor dediğiniz gibi bir hafta mı yoksa belirtiler önceden belli ediyor kendini mu yada etkileri ne kadar sürüyor? 4 sene önceki dönemle simdi ki arasında nasıl benzerlikler var. Ne oldu da tekrarladı? Ortaya çıkma nedenleri ortak olabilir mi? Dediğim gibi daha detaylı uzun bir  muayene olmalısınız.

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

 

Cevaplandı 0
Hilalcee 2 sene 1 Cevap 125 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com