Altından çıkamadığım durum

Soru

Merhaba ben 19 yaşında bir öğrenciyim. Dershaneye gidiyorum lise mezun grubundayım. çekingen ve içine kapanık biriyim. Bizim dershanede 30 küsür yaşında bir bayan rehber öğretmen var. İlk başlarda onu gördüğüm zaman çekiniyor ve heyecanlanıyordum neden bilmiyorum daha sonraları da sınıfa girdiğinde gözümü ondan alamamaya başladım o da bunu fark etti galiba bana gülümseyerek bakıyor ve bazen somurtuyor sanki tepki gibi yani sinirli gibi bazende sürekli bakiyor bana acaba bu nedir ben bu kadına aşikmiyim kadin nişanlı bu arada ben erkeğim

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı:

  Bir durumla ilgili değerlendirmemizin olumlu ya da olumsuz olmasını belirleyen şey düşüncelerimizdir. Düşüncelerimiz duygularımızı etkiler. Bunlara düşünce kalıpları da diyebiliriz. Yaşınız gereği duygularınızın iniş çıkış göstermesi normal. Belki durumda birazda karşı tarafa yönelik takıntılar ya da hayranlık olabilir. Karşı tarafın hareketlerini yorumlamak istediğiniz gibi algılıyor olabilirsiniz. Bu noktada düşünce çerçevenizin işlevsiz ve sonuca götürmeyen kalıplardan çıkartılması gereklidir.

  Klinik Psikolog
  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  https://www.sorularlapsikolojim.com/tek-seanslik-terapi/

   

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak