Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

anksiyete

Soru
6 görüntülenme
0

Nasıl başlacağımı bilmiyorum. 20 yaşındayım. Beynimi kemiren kelimelerle baş edemiyorum. 1 sene önce ölüm korkusu başladı öldüm ölcem gibi hissettim. Doktora gittim. İlaç kullandım. En son efexor kullandım iyi geldi 9 ay kadar kullandım. İyileştim bıraktırdım ilacı. Tekrarladı yine gittim. Şuanda aynı ilaçla başladım. Sulinex xr 75. Şuan 2 buçuk hafta geçti. Size halinden bahsedim. Ölüm korkum geçtiiçimde kkorku yok Ama sanki heran ölcen hissi var. Yorgun hissediyorum. Hiç bişr yapmak istemiyor canım. Hatta arada Ölsem daha iyi bu hayatı nasıl devam ettircem diye saçma sapan cümleler geçiyor aklımdan. Halim yok gibi. Kendimi hissetmiyorum. Sanki dışarıdan kendimi izliyor gibiyim yabancılaştım kendime. Rüyadayım sanki. Bunlar kullandığım ilaçla geçicek değil mi ? Lütfen cevap verin. İçimi aydınların.

İlaç tedavisinin yanında psikoterapi de almanız durumunuzun hem daha hızlı hem de daha kalıcı çözümünü sağlayacaktır. Düşünsel takıntıların ardında çok fazla neden bulunmaktadır. Takıntılar yaşam kalitenizi çok fazla düşürür. Bunlara katlanmak yerine uzman desteği almanızda fayda var.

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 5 sene 1 Cevap 348 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com