Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Antidepresan

Soru
6 görüntülenme
0

Merhaba
Ben 26 yasindayim.Ögrenciyim ve ayni zamanda calisiyorum.Ekim ayinda bir gece agir bir sinir krizi gecirerek capa tip fakültesi psikiyatri servisine kaldirildim.Doktorlar bir süre hastanede yatmami söyledi.9 gün yattim.İlac tedavisine ve terapilere baslandi.Zyprexa ilacini 7,5 mg.olarak verdi doktorlar.Taburcu olduktan sonra doktorum 5 mg.a düsürdü.Ayrica Cipralex kullanmaya da basladim.Haftada bir düzenli terapiye gidiyorum.Fakat 3 haftadir ilaclarimi almiyorum.Dengemin bozuldugunu hissediyorum.Uykularim düzensiz.Gün icinde dikkatim hep daginik.Ayrica bayilma nöbetleri gecirmeye basladim.Sık sık aglama krizlerine giriyorum.İlaclara tekrar baslamali miyim?
Tesekkur ederim.

Bir psikiyatrist kontrolünde ilaçlara tekrar düzenli bir şekilde başlanması yararlı olabilir. İlaçlar başlanırken olduğu gibi bırakılırken de doktor kontrolünde gerçekleştirilmeli. Eğer ilaçlarınızı düzenli şekilde kullanmaz iseniz psikoterapiden de elde edeceğiniz fayda düşecektir.

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 5 sene 1 Cevap 143 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com