Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

arkadasim yalan söylüyor

Soru
12 görüntülenme
0

Benim bi arkadaşim var 3 senedir birisini seviyor 1 bucuk sene once konusmaya basladilar iliskileri oldu fakat surekli ayrilip baristilar son zamanlarda ise surekli sevdigi cocukla ilgi guzel seyler anlatiyo fakat hep bi kaygi vardi icinde ne kadar belli etmemeye calissada bi sekilde anladim ve surekli biktigini yoruldugunu dile getiriyodu unutamiyorum vazgecemiyorum diyordu ben de akil veriyodum bi gun cocuga sinirlenip mesaj attim arkadasimi rahat birak diye konusurken arkadasimin bana soyledigi herseyin yalan oldugunu farkettim hayalinde kurdugu seyleri Bize surekli gercekmis gibi anlatiyormus. Bi tur psikolojik tramva geciriyor galiba ne yapabiliriz.

Vermiş olduğunuz bilgilerle arkadaşınızın psikolojik durumu ile ilgili yorum yapmak oldukça güç. Yaşamının diğer alanlarında da benzer durumların olup olmadığına bakmalısınız. Hayatının bir çok alanında gerçekleri saptırıyor ve bu durum kendisi ve başkaları için zorluk veya sorunlar yaratıyorsa bir uzmana başvurmakta fayda olacaktır.

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 4 sene 1 Cevap 1563 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com