Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Aşırı takıntı

Soru
18 görüntülenme
0

Son zamanda gecirdigim sıkıntilar ust uste mesela magzadan alisveris yaptik magza batti eski senetlerim kaldi orda simdi bende korkuyorum ya bidaha para isterlerse diye ya kefile giderlerae ya soyle olursa diye bu konuyu aldim yurudum bu hep oluyo bu beynimdeki dusunce ses durmuyor yaklasık 2 haftadir boleyim uykum artti yemek yemiyorum disari cikmiyorum ve icim çok daraliyo çok fazla intihari dusunmeye basladim bazen yapasim geliyo ama neden bole oluyorum bilmiyorum ve cidden çok yoruldum

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Eğer intihar aklınıza geliyorsa mutlaka bir psikiyatriste gidip ilaç kullanımına başlamalısınız. Yaşamış olduğunuz olay sizi fazlaca gergin hale getirmiş. Olayı genelleyerek başınıza sürekli aynı durumun geleceği düşüncesini taşıdığınzı anlıyorum. Ancak bu tarz genelleme ve felaketlestirmeler bizlerin düşünce yapısında oluşturduğu hatalı inanışlardan kaynaklanır. Kendinize akıllıca çözümler bulmalısınız. Senetlerinizle ilgili kesin bilgiye ulaşmalısınız belkide bir problem çıkmayacak ve rahatlayacaksınız. Ancak aksi bir durumda kısa sürede sizi bu kadar etkilemesini göz onune alarak bir uzmandan destek almanız gerektiğini söyleyebilirim.

 

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Cevaplandı 0
Mehmet 2 sene 1 Cevap 222 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com