Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Aşk hayatı

Soru
17 görüntülenme
0

Sevgilim beni üç ay önce aldattı ve bunu bana söyledi başka ile birlikte olduğunu böyle olmasını istemediğini ama olduğunu beni kırdığı için çok özür diledi ve arkadaş kalalım dedi ben bunu kabul etmedim oda o zaman ben kendimi sana unuturum bunu yaparım söz diyerek gitti yakın bir zamanda watasap dan numaramı ekleyip sevgilisi ile 5 6 tane sanp attı şimdi bu ne neden yani dah öncesindede beni kayıp etmek istemediğini söylemişti ama bunu yaparak asla kazanamaz

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Yaş ve cinsiyetiniz önemli bir faktör. Karşınızdakinin aklı karışık sanırım. Böyle durumlarda da yarım kalmışlık, bitmemiş işler, acabalar insanın zihnini kurcalar ve yaşanan sıkıntının artmasına neden olur. Zamana bırakmak en iyisi gibi gözüküyor. Sizde hayatınıza devam etmeli durumla ilgili yanlış inanışlar geliştirmemelisiniz. Spor yapmak, hobisel uğraşlar içerisinde olmak, yakın arkadaşlarınızla birlikte olup sohbet etmek yaşadığınız sıkıntıları hafifletecek yararlı etkinlikler olacaktır.

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

 

Cevaplandı 0
Anil 2 sene 1 Cevap 237 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com