Aşk hayatı

Soru

Sevgilim beni üç ay önce aldattı ve bunu bana söyledi başka ile birlikte olduğunu böyle olmasını istemediğini ama olduğunu beni kırdığı için çok özür diledi ve arkadaş kalalım dedi ben bunu kabul etmedim oda o zaman ben kendimi sana unuturum bunu yaparım söz diyerek gitti yakın bir zamanda watasap dan numaramı ekleyip sevgilisi ile 5 6 tane sanp attı şimdi bu ne neden yani dah öncesindede beni kayıp etmek istemediğini söylemişti ama bunu yaparak asla kazanamaz

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Yaş ve cinsiyetiniz önemli bir faktör. Karşınızdakinin aklı karışık sanırım. Böyle durumlarda da yarım kalmışlık, bitmemiş işler, acabalar insanın zihnini kurcalar ve yaşanan sıkıntının artmasına neden olur. Zamana bırakmak en iyisi gibi gözüküyor. Sizde hayatınıza devam etmeli durumla ilgili yanlış inanışlar geliştirmemelisiniz. Spor yapmak, hobisel uğraşlar içerisinde olmak, yakın arkadaşlarınızla birlikte olup sohbet etmek yaşadığınız sıkıntıları hafifletecek yararlı etkinlikler olacaktır.

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

   

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak