Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Aşk

Soru
0 görüntülenme
0

Bayan 18 İstanbul merhaba ben Bi işe girmiştim ve orda Bi çocuk gördüm çok hoşlandım patronda duyunca çıkardı ikimizi işten ama çocuğun benim yüzümden çıktığından haberi yoktu bende mesaj attım ona özür dilerim benim Yüzümden çıktın diye noldu ki dedi dedim ben senden hoşlandım bu yüzden patron çıkardı bizi dedim oda bisey olmaz takma kafana sıkma canını dedi bende rahatsız ediyormuyum seni dedim yok dedi ama hoşlanma konusuna gelirsek ben kimseden kolay kolay hoşlanmam dedi olabilir yapın o dedim bende bişey sormak istersen ki olmazsın yada yardıma ihtiyacın olursa ki olmaz neyse iyi geceler dedim oda iyi geceler dedi dahada konuşmadık her saniye girip profiline falan bakıyorum çok etkilendim gerçekten yolda yürürken hep karşıma o çıkıcakmış gibi düşünüyorum ve benim şimdiki çalıştığım yere solist aranıyor canlı müzik için o çocukta solist gitarist ona söylesem mi söylemesemmi ikilemdeyim söylersem reddeder diye gözüne basit yada küçük düşerim diye yazmak istemiyorum napıcam bilmiyorum geçen hafta pazartesi oldu konuşmamız bu arada onu kendime çekmek istiyorum sevgili olalım istiyorum napıcam ?

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Sanırım bu durumu bir parça takıntı haline getirmiş ve hatalı düşünce kalıpları geliştirmişsiniz. Karşınızdaki kişinin sizden gelen herhangi bir teklifi kabul etmemesi sizi küçük düşürmez yada durumu felakete dönüştürmez. Bu hatalı düşünce kalıplarını değiştirmelisiniz. Sevgili olma durumunu zamana bırakmalısınız.

 

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 4 sene 1 Cevap 179 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com