Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Babam sürekli yalan söylüyor…

Soru
0 görüntülenme
0

Selamlar babam 46 yaşında ticaret ile uğraşıyor sürekli yalan konuşuyor olmayan şeyleri olmuş gibi söylüyor bir süre sonra buna kendi de inanıyor yani ne olmasını istiyorsa onu yalan olarak söylüyor anlık düşünüyor çok fazla söz veriyor ve sözünde durmuyor bir müşteriye para sözü veriyor müşteri geldiğinde sen niye geldin falan diye bağırıyor sürekli bu durumu düzeltmekten yoruldum oturup konuşmaya çalışıyorum hemen bağırıyor kalkıp gidiyor konuşulmuyor laftan anlamıyor sürekli borç yapıyor senet imzalayıp gönderiyor artık ne yapacağımı bilmiyorum tahammülüm kalmadı nasıl düzelir ben yapmalıyım bilmiyorum Allah aşkına yardımcı olun .

Babanızın durumu ne kadar süredir böyle? Bunu belirtseydiniz iyi olurdu? Alkol kullanıyor mu? Bu da önemli bir bilgi. Eşiyle ilişkileri ve sosyal yaşamı da diğer önemli bir konu. Anlatamadığı, kimseyle paylaşamadığı bir sorunu olma ihtimali yüksek. İkna edip uzman desteği almaya çalışmalısınız.

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 5 sene 1 Cevap 166 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com