bağımlılıklardan doğan problemler kendi başıma üstesinden gelemiyorum.

Soru

Hocam iyi günler, adım zeynep 25 yaşındayım lise mezunuyum. Yeni evliyim 7 ay kadar oldu kaçarak evlendik.evlendik dediysek nikah sadece yani.baya zorlu bi dönemden geçtik memlektteyken artık abarttiklari nokta da aydına gitme fikri attı eşim.üniversiteyi yarım bırakıp istanbula 2017de dondükten sonra hep donmek istedim aydına şükür geldik ilk zamanlar laylaylomdu zaten 20,gün-de de nikah kıyıldı kısacası zorlu bi dönem 7.ayında olan evlilik sanki 7.yılında değişik bi durumun ortasındayım aynı zamanda benim kendimle alakalı yapmamam gereken bi takım şeyler yaptım şimdi işin içinden çıkamıyorum kendi kendime çözebilecek gibi değil yardıma ihtiyacım var beni gerçekten iyi edebilecek sağlıklı birey haline getirecek bi hocaya ihtiyacım var . Maddi duruma gelince ucu ucuna yetişen bi maaş tablomuz var çok büyük terapi ücretleri kenara ayırmam mümkün değil ama sadece kendi terapim icin bile calisabilirim bu sekilde hayatmı devam ettiremiyorum benim büyük ablam var istanbulda kendisi klinik psikolog o da o durumu olmayan öğrenci ve kişilerden çok cüzzi bi miktar alıyordu böyle bir sey tanırsanız bana seansları uzatmadan büyük gayretle iyi olmaya gayet gostericem iyi olmak ıstiyorum artik uzun zamandır yaklaşık 2 ay kadar ne yaptığım belli değil hiç bi işe yaramıyorum gibi geliyor boşluğun içindeymişim gibi geliyo

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Oncelikle sorunuzun başlığında bağımlılık derken tam olarak neyden bahsettiğinizi anlayamadım, eşinize ailenize karşı olan bağımlılıklar mı yani ozgürlüğunuzun kısıtlanması durumu mu? Su an ki durumunuzla ilgili daha cok bilgiye ihtiyacım var yardımcı olabilmek için. Yazdığınız gibi eğer bir terapi talebiniz varsa kurumumuzu arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

   

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak