Baş ağrısı

Soru

Merhabalar hocam 21 yaşındayım ve 2017-2018 seneleri arası tam tarih hatırlamıyorum cipralex 20 mg kullandım ve bu ilacı kendim bıraktım önce yarım daha sonra o yarımı bir gün içtim bir gün içmedim bu şekilde bıraktım .Asıl şikayetim şu ki ben şiddetli baş ağrılarına sahibim ve bu ağrılarım ilacı bıraktıktan sonra başladı acaba ben çokmu büyük bi hata ettim bu ilacı kendim bırakarak ve hala yan etkisini görüyorum yoksa doktorların tehşis koyduğu gibi migren hastasımıyım .

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Oncelikle ilaçlarla ilgili sorulara cevap vermiyoruz. Bu psikiyatristlerin alanıdır. Ancak sunu bilmelisiniz ki antidepresanlar doktor kontrolünde kullanılması ve bırakılması gereken ilaçlardır, miligramları kullanım saatleri hepsi onemlidir. Ayrıca her antidepresanın içeriğide etkisi farklıdır. Yan etkileri kişiden kişiye göre ve ilaca göre degişir. İlacı ne kadar süre kaç ay kullandığınız önemli ancak hala bu tarz baş ağrıları yapacak kadar etki edeceğini sanmıyorum. Migren doğru bir teşhis olabilir. Eğer şüpheleriniz varsa durumla ilgili bir psikiyatristen randevu alınız, birkaç farklı doktora giderek nörolojik muayeneden geçin. Daha emin olabilirsiniz bu şekilde.

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak