Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Baş ağrısı

Soru
16 görüntülenme
0

Merhabalar hocam 21 yaşındayım ve 2017-2018 seneleri arası tam tarih hatırlamıyorum cipralex 20 mg kullandım ve bu ilacı kendim bıraktım önce yarım daha sonra o yarımı bir gün içtim bir gün içmedim bu şekilde bıraktım .Asıl şikayetim şu ki ben şiddetli baş ağrılarına sahibim ve bu ağrılarım ilacı bıraktıktan sonra başladı acaba ben çokmu büyük bi hata ettim bu ilacı kendim bırakarak ve hala yan etkisini görüyorum yoksa doktorların tehşis koyduğu gibi migren hastasımıyım .

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Oncelikle ilaçlarla ilgili sorulara cevap vermiyoruz. Bu psikiyatristlerin alanıdır. Ancak sunu bilmelisiniz ki antidepresanlar doktor kontrolünde kullanılması ve bırakılması gereken ilaçlardır, miligramları kullanım saatleri hepsi onemlidir. Ayrıca her antidepresanın içeriğide etkisi farklıdır. Yan etkileri kişiden kişiye göre ve ilaca göre degişir. İlacı ne kadar süre kaç ay kullandığınız önemli ancak hala bu tarz baş ağrıları yapacak kadar etki edeceğini sanmıyorum. Migren doğru bir teşhis olabilir. Eğer şüpheleriniz varsa durumla ilgili bir psikiyatristen randevu alınız, birkaç farklı doktora giderek nörolojik muayeneden geçin. Daha emin olabilirsiniz bu şekilde.

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Cevaplandı 0
Abg 2 sene 1 Cevap 169 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com