Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Bekaretimi kaybettim

Soru
17 görüntülenme
0

Bekaretimi kaybettim ve iliskiye girdigim sevgilim beni terk etti ve soledigi soz benle yapan baskasiylada yapar surekli dusunuyorum nabicam diye ailem duyarsa ölüm sebebim olur cok pismanim hayat sevincimi kaybettim intihar etme esigine geldim eve kapandim cok mutsuzum bana yaptiklarina ragmen hala onu unutamiyorum geri gelicek beni bu halde birakmicak diye bekliyorum gercekten delirmek uzereyim bana yardim edin napabilirim

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Öncelikle içinde bulunduğunuz durum intihar düşünceleri geliştirmenize sebep oluyorsa vakit kaybetmeden bir psikiyatriste danışmalısınız. Ailenize karşı suçluluk duymanızı, yaşadığınız kaygı ve korkuyu anlıyorum. Ancak evlilik öncesi cinsel ilişki kültürel, ahlaki, dini ve psikolojik boyutları olan ama kişisel bir yaşantıdır. Dolayısıyla, bu yaşantının doğru, yanlış ya da nötr bir yaşantı mı olduğunu sizin düşünce yapınız belirleyecektir. Kendinizi karamsarlığa sürüklemeyin. Aileniz öğrendiğinde tepkiyle karşılaşabilirsiniz ancak bu durum dünyanın sonu ya da bir felaket değil. Bekaretinizi kaybetmiş olmanız ya da sevgilinizin size dönüp – dönmemesi sizin değersiz biri olduğunuzu göstermez. Bu olumsuz düşünce kalıplarından kurtulup kendinizi dibe çekmekten vazgeçmelisiniz. Kendinize yakın hissettiğiniz birine anlatıp destek isteyebilirsiniz. Eş zamanlı olarak terapi desteği de alırsanız içinde bulunduğunuz durumu daha kolay atlatacağınızı düşünüyorum.

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Cevaplandı 0
Beyzaaa 2 sene 1 Cevap 208 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com