Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Çevrem,ailem yardımcı olurmusunuz?

Soru
0 görüntülenme
0

Benim ailem hep şüpheci bu oğlan yapmaz etmez bi hakt olmaz der gibisnden dayım öyle mesela neyapmalıyım.
Birde hocam çok farklı düşüncelerim var herşeye kafayı takar oldum iyice, arkadaş ortamım azaldı herkes kötü davranıyor bana bi 23 yaşındaki kuzeninin sevgilisi arkamda yani sen yaparsın edersin diyor .hiçbir akrabam hayatımda böyle şey demedi ben bunu istedim hep arkamda bi dayı olsun istedim, bişey istemedim. Yani düşüncelerim böyle ne yapmalıyın hocam bide kaygılarım var.
Hocam sevgilimde olsun artık yaş 17 fiziki açıdan idare ederim ama olsun konuşmak istiyorum onunla ona açılmak istiyorum ama yok cesaret yok kız arkadaş yok yardım edin please ?
Hayatım yalan hocam inanın ergenlikle alakası yok hiç bi arkadaşım akrabam iyi olmadı eğer bana uzun şekilde yardımcı olursanız sevinirim.

Durumunuzun yaşınızla bir miktar bağlantısı var. Oturmuş bir kişilik yapısına sahip olsaydınız başkalarının bu kadar destek ve teşviğine ihtiyaç duymazdınız. Ayrıca sevdiğiniz kişiye daha rahat açılabilirdiniz. Yaşınızdan dolayı size çekingen kişilik bozukluğunuz var diyemeyiz. Bu yaşlarda belli oranlarda sosyal fobik durumlar olabilir. Durumunuzu biraz zamana bırakmakta fayda var. Zaman içerisinde daha oturmuş bir kişilik yapısına kavuşacaksınız ve yaşadığınız sıkıntılar kendiliğinden yok olacak.

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 5 sene 1 Cevap 109 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com