Cinsel doyumsuzluk

Soru

İyi günler ben bayanım ve cinsel doyumsuzluk var yaşım 35 evliyim ve sürekli eşimle bu konuda tartışıyotuz ve bu durum artık agrıma gidiyor artık eşimi aldatmaya başladım ve cinsel düşkünlük belasından kişilksiz hisediyorum çıkdıgım adam beni aşalasa bile altdan alıyorum ve porno izliyorum günde 4 defa mastrobosyon yapıyorum sordum burda piskologa 20 seans verdi günlük 1 saat ve 6 milyar isdedi düzelirmiyim bu illetden kurtulurmuyum

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Cinsel doyumsuzluk yaşayanlar yalnızlık, öfke veya kendine karşı duyulan nefret gibi duygularla yüzleşmek yerine bunlardan kaçarak, seks ve aşkı bir arada aradıklarını söyleseler de aslında aşkı vakit kaybı olarak görüp, seks odaklı bir ilişki ararlar.  Öncelikle mutlaka bir psikiyatriste gitmelisiniz. Çeşitli antidepresif ve anksiyolitik ilaç tedavileri başlanabilir. Bazı durumlarda tedaviye hormon baskılayıcı ilaçlarda dahil edilebilir. Ama devamında mutlaka cinsel bir terapistten seans almalısınız. Bahsettiğiniz kişi veya başka bir terapist fark etmez. Cinsel doyumsuzluk tedavileri ortalama 6 civarında surmektedir. Eğer gercekten tedaviye inanıp terapiye uyum sağlarsanız başarılı olursunuz.

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak