Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Cinsel doyumsuzluk

Soru
5 görüntülenme
0

İyi günler ben bayanım ve cinsel doyumsuzluk var yaşım 35 evliyim ve sürekli eşimle bu konuda tartışıyotuz ve bu durum artık agrıma gidiyor artık eşimi aldatmaya başladım ve cinsel düşkünlük belasından kişilksiz hisediyorum çıkdıgım adam beni aşalasa bile altdan alıyorum ve porno izliyorum günde 4 defa mastrobosyon yapıyorum sordum burda piskologa 20 seans verdi günlük 1 saat ve 6 milyar isdedi düzelirmiyim bu illetden kurtulurmuyum

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Cinsel doyumsuzluk yaşayanlar yalnızlık, öfke veya kendine karşı duyulan nefret gibi duygularla yüzleşmek yerine bunlardan kaçarak, seks ve aşkı bir arada aradıklarını söyleseler de aslında aşkı vakit kaybı olarak görüp, seks odaklı bir ilişki ararlar.  Öncelikle mutlaka bir psikiyatriste gitmelisiniz. Çeşitli antidepresif ve anksiyolitik ilaç tedavileri başlanabilir. Bazı durumlarda tedaviye hormon baskılayıcı ilaçlarda dahil edilebilir. Ama devamında mutlaka cinsel bir terapistten seans almalısınız. Bahsettiğiniz kişi veya başka bir terapist fark etmez. Cinsel doyumsuzluk tedavileri ortalama 6 civarında surmektedir. Eğer gercekten tedaviye inanıp terapiye uyum sağlarsanız başarılı olursunuz.

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Cevaplandı 0
Lesi 2 sene 1 Cevap 165 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com