Çok sevmek

Soru

Sevgilimle ayrldm 5 gün oldu bende istangramının şifreaini buldum değiştrdm giremyr bana seni sevmyrm nefret ettiğim tek insansın iki dünya bir araya gelse olmaz bir sürü kötü söz etti asla istemyrm şans mans vermem zehir ettn 1 yılımı dedi ne yapmam gerekyr dönermi benmde paikolajım bozuktu çok yıprattm onu artk ama ilaçla düzeldim hala ne dersem dönmüyo bi fikir verirmisiniz

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Kendinizi karamsarlığa sürüklemeyin. Bu olumsuz düşünce kalıplarından kurtulup kendinizi dibe çekmekten vazgeçmelisiniz. Romantik ilişki yaşama isteğinizi sizi koşulsuz seven, muhabbet edebildiğiniz, paylaşımda bulunabildiğiniz, birbirinize anlayışlı ve yardımcı olabildiğiniz kişilerle sağlıklı bir şekilde yaşamanızı tavsiye ederim. Onun da hayatta bazı tercihleri olabilir. Ancak bunu sizi kırmadan ifade etmeli. Belki biraz daha zaman vermeli üzerine gitmemelisiniz. Ondan ayrılmış olmanız hayatınızı felaketleştirme boyurtuna dönmemeli,  sonuç ne olursa olsun siz değerlisiniz.

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak