Çok yalnızım 😣

Soru
 1. Hocam beni birisi çok büyük tehdit ediyor aileme bir kaç fotonu atarım diyor hayatin biter diyor ya da bana dediklerimi yapmakla tehdit ediyor ve bunu defalarca yaptı ben kabul etmedim kimseye anlatamadım bu durumumu ama benim namusum Her şeyden önce gelir ama ne yapacagimi bilmiyorum bi yandan ailem hayatım bor yandan namusum bana çok acil destek lazım konuşmaya ihtiyacım var ben çok yalnızım 😣
0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Anlattıklarınızdan zor bir donemde olduğunuzu anlıyorum. Öncelikle hiç birşeyin hayatın sonu olmadığını bilmeniz gerekiyor. Konuyla ilgili ailede en yakın olduğunuz sizi anlayacak kişinden destek alabilirsiniz. Fotograflarınızın elinde olduğu kişi ile ilgilide ikinizin de ortak tanıdığı birinden arabuluculuk yapmasını isteyebilirsiniz. Bu saygı duyduğu sözünü dileyecek biri olmalı.

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak