depersonalizasyon ve derealizasyon

Soru

Merhabalar hocam . Öncelikle 20 yaşındayım. Tanımadığım bir kişinin sigarasını içtim ve sigarada bonzai denilen illet varmış o sigaradan sonra depersonalizasyon ve derealizasyon yoğun şekilde yaşıyorum 3 aydır geçmesini bekliyorum ama geçmiyor . anksiyete ve panik atak belirtileride internetten araştırdığım kadarıyla bana uyuyor ne yapmamı tercih edersiniz cevap verirseniz çok sevinirim ayrıca herhangi bir madde bagımlısı değilim ve sigaradan başka madde kullanmıyorum .

0

Cevap ( 1 )

  1. Mehmet Artıran

    Uyuşturucu maddelerin etkisiyle kişilerde anksiyete, derealizasyon v.b. görülebilir. Ancak sizin durumunuzda madde kullanımından sonra belirtilerin devam etmiş olması, altta yatan ve o güne kadar farkına varamadığınız ruhsal bir sorununuzun ortaya çıktığını gösteriyor. Uyuşturucu maddeler bir çok kişide ruhsal problemleri tetikleyici etki yapar. Bu konuda bir uzmana başvurmanız doğru ve faydalı olacaktır.

    "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak