Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

depresyon

Soru
0 görüntülenme
0

Spor hayatım kötüye gitmeye başladı. Bırakmayı düşünüyorum. Bu aralar istemsizce aģlamalarım oluyor eski kötü anılarım aklıma geliyor. Daha önce intihara teşebbüs,tik ve olmayan varlıkları görme nedenleriye tedavi gördüm ilaçların ağır gelmesiyle bayıldığım için tedaviyi bıraktım sadece 6 ay daha içeceklerime karıştırıp kullandım. Şimdi  bunlar bitti ama eski anılarım aklıma geliyor daha kötü oluyorum sporu bırakmam doğru mu sizce derslerime odaklanmak istiyorum tıp istiyorum çünki

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: İnsanı karamsarlığa iten şeyin olayları değerlendirme şekli olduğunu bilmelisiniz. Bir durumla ilgili değerlendirmemizin olumsuz ya da kötümser olmasını belirleyen 4 irrasyonel düşünceden biri ya da birkaçı belirleyici olmaktadır. Bunları bulup işlevsel düşüncelerle yer değiştirmelisiniz. İlaç tedavisine tekrar başlamanız gerekebilir. Bir psikiyatriste gitmelisiniz geçmiş hikayenizi anlattığınızda size farklı ilaçlar verecektir. Sporu bırakmanız çözüm değil aksine böyle zamanlarda başka uğraşlar bulmak topluluğa karişmak daha faydalıdır. İlaç desteğinin yanı sıra terapide almalısınız.

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

https://www.sorularlapsikolojim.com/tek-seanslik-terapi/

Cevaplandı 0
isimsiz 2 sene 1 Cevap 101 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com