Dopamin eksikliği mi

Soru

Mutsuzum sebebini bilmiyorum hiçbirşeyden zevk almıyorum neyi sevdiğimi bilmiyorum neyi sevmediğimi de bilmiyorum mezunum ama alttan derslerim var çalışsamda anlamıyorum aklımda kalmıyor kendimi gerizekalı gibi hissediyorum işe yaramaz gibi hissediyorum ölmek istiyorum doktorum dopamin eksikliği dedi ve kesin tanı koymadı insanlara derdimi anlatamıyorum beni anlamıyorlar ama hiç iyi değilim

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Ölümü düşünüyorsanız vakit kaybetmeden bir psikiyatriste başvurmalısınız. Hayata karşı bakışınızın karamsar olduğunu görüyorum. Kendinizi fazlasıyla değersizleştirmissiniz. Bir durumla ilgili değerlendirmemizin olumsuz ya da kötümser olmasını belirleyen 4 irrasyonel düşünceden biri yada bir kaçı belirleyici olmaktadır. Bunlara düşünce kalıpları da diyebiliriz. Bunları bilmeniz sorunlarınızı çözmek için yeterli olmaz, uygulama yapılması ve düşünce çerçevenizin işlevsiz ve sonuca götürmeyen kalıplarından çıkartılması gereklidir. Bu nedenle bir uzman desteği almanızda yarar olacaktır. Başka bir doktora gidebilirsiniz. Lütfen en başta kendinizi sevmeye başlayın siz değerlisiniz.

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

   

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak