Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Düşünmekten uyuyamıyorum

Soru
17 görüntülenme
0

Intihar fikrini o kadar cok düşünüyorum ki bunu düşünmekten uyuyamiyorum kafamdan bu düşünceyi uzaklastiramiyorum cok huzursuzum merak ettiğim şeylerden biride insandan birden çok psikolojik rahatsızlık olabilir mi ? Yani kişi hem anksiyete problemi yaşayıp hem major depresyon icinde olabilir mi ?

Merhaba,  intihar fikrinin bu kadar çok aklınıza gelmesi ve sizi yorması normal durum değildir mutlaka bir psikiyatriste danışmalısınız. Bilişsel olarak düşünceleriniz üzerinde biraz daha aktive olup düşünce gücünüzle duygularınızı yönetmeniz gerekiyor. Sıkıntılarınızın bir görünen sebepleri bir de görünmeyen psikolojik sebepleri vardır. İntiharı size düşündüren nedenleri bulup buradaki inanışları değiştirmelisiniz. Psikolojik rahatsızlıklar bazı durumlarda komorbidite olarak görülmektedir. Bunlar tek başınıza çözümleyebiliceğiniz durumlar değil, anlayabilmek için bir psikolog size yardımcı olacaktır.

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 5 sene 1 Cevap 156 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com