Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Erkek kardeşim

Soru
12 görüntülenme
0

İyi akşamlar benim 19 yaşında erkek kardeşim var. Çok sorunlu bir çocuk hiç laf dinlemiyor çok agresif ve hiçbirşeyi umursamıyor. Arabayı kimseye haber vermeden kaçırıp kaza yaptı çok büyük hasar verdi ama yinede umrunda değil. Ve çok büyük takıntıları var insanları takip ediyor evlerinin önünde saatlerce bekliyor . Ne yapmalıyız nasıl davranmalıyız cana çok üzülüyorum durumuna lütfen yardım edin.

Bahsettiğiniz belirtiler var ise en kısa zamanda bir psikiyatriste veya klinik psikoloğa başvurmanızda fayda var. Davranım bozukluğu, kural tanımama, vicdan duygularının yitimi gibi konular önemle ele alınmalı ve rahatsızlık daha da ilerlemeden gerekirse hem ilaç hem de terapötik tedavi uygulanmalıdır.

Hocam ilginiz için sağolun psikologa götürdük ama tedavi olmak istemiyorum deyip çıktı psikolog konuştu ama fayda etmedi tedavi olmak istemezse hiçbir şey yapamayız dedi . Biz nasıl ikna edip götürücez ?

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 5 sene 2 Tüm Cevaplar 225 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com