Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Eşim çıplak kadın videoları izliyor

Soru
22 görüntülenme
0

2 yıllık evliyim.Birkaç defa eşimin çıplak kadın videoları izlediğini gördüm.yani ilkinde tesadüfen karşıma çıktı, diğerlerini içimde ilkinden dolayı oluşan bir güvensizlikle telefonunu karıştırırken rastladım.bazılarını inkar etti,iZlemiyorum dedi.daha sonrakilerde de söz verdi bir daha izlemeyeceğine.sonuncuda da telefonunu karıştırmış olmama çok sinirlendi ve iyi ki izlemişim dedi.bu durum bende yetersiz olduğum ve beni beğenmediği hissini yarattı. Tartışma iyice büyüdü ve ayrılık noktasına geldi. Ne yapacağımı,nasıl davranacağımı,nasıl bir karar alacağımı bilmiyorum.kafam allak bullak, bir erkek neden izler, hangi hislerle izler, bu boşanma sebebi olabilir mi, olmalı mı?

Evliliğin ilk yıllarında çiftler bir süre bekarlık alışkanlıklarını devam ettirebilmektedirler. Eşinizin davranışını yasaklamak ve onu kontrol etmek yerine konuyu konuşmak ve onu anlamaya çalışmanız yararlı olacaktır. Tabiki bu davranışını kabullendiğiniz izlenimini yaratmayın. Bundan rahatsız olduğunuzu bilmeli ve onun da sizi anlamasını sağlamalısınız. Bu tip durumlarda boşanmak ağır bir karar olur.

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 5 sene 1 Cevap 319 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com