Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Eşim sürekli sanal alemde Cinsellik peşinde

Soru
1 görüntülenme
0
  1. Hocam merhaba. Eşim ile 2 sene önce evlendik ve birbirimizden sıkılmış değiliz hala daha. Yada ben öyle düşünüyorum. Sürekli pornografik şeylerle ilgilineyo ve başka kadınlar ile İnternet üzerinden Cinsellik merkezli Bi iletişime geçiyor. 2 senedir bu beni çok yıprattı hocam, beni istemiyormu diye düşündüm ama banada aşırı düşkün bunları neden yaptın diye sorduğumda pişmanlığını görüyorum oda üzülüyor ben üzülüyorum diye her yaptığında sordum genelde kaçardı son zamanlarda bazı şeylerden bahsediyor, nedenini sordum bana kendine engel olamadığını kendisinin de pişman olduğunu daha sonradan ama elimde değil engel olamıyorum dedi. Bunları gelnelde ben uyuduğum zaman yanında olmadığım zaman yapıyor hocam bazen yanındayken de gizli gizli yapiyor. Kendisi benim problemim diyebiliyo iki senede en azından bunu kabul etti ama Bi hal çaresini bulamıyoruz. Bu arada hocam sex hayatımız gayet iyi hatta fazla bile Bi çözüm önerersiniz sevinirim hocam kolay gelsin 🤭

Evliliğin ilk yıllarında bu tip durumlarla karşılaşılabilmektedir. Eşinizin bekarlık döneminde de benzer davranışları büyük ihtimalle vardır. Bu davranışlar alışkanlık  durumuna gelmiş olabilir. Belli bir süre sonra bu tip bir ihtiyacının kalmaması ya da çok azalması gerekirdi. Evliliğinizin 2. yılda olduğunu yazmışsınız. Bu süre görülen davranışın ortadan kalkması için aslında yeterli olması lazımdı.

Eşinizdeki davranışa neden olacak birden fazla faktör vardır. Bu konuda sizin yapabileceğiniz fazla bir şey olmaya bilir. Eşinizdeki davranışın nedenlerinin tam ve net bir şekilde tespit edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle eşinizle birlikte özellikle cinsellik konusunda uzmanlaşmış bir terapistle görüşmenizde fayda var.

Cevaplandı 0
Gulsah Cetin 2 sene 1 Cevap 354 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com