Eşim sürekli sanal alemde Cinsellik peşinde

Soru
  1. Hocam merhaba. Eşim ile 2 sene önce evlendik ve birbirimizden sıkılmış değiliz hala daha. Yada ben öyle düşünüyorum. Sürekli pornografik şeylerle ilgilineyo ve başka kadınlar ile İnternet üzerinden Cinsellik merkezli Bi iletişime geçiyor. 2 senedir bu beni çok yıprattı hocam, beni istemiyormu diye düşündüm ama banada aşırı düşkün bunları neden yaptın diye sorduğumda pişmanlığını görüyorum oda üzülüyor ben üzülüyorum diye her yaptığında sordum genelde kaçardı son zamanlarda bazı şeylerden bahsediyor, nedenini sordum bana kendine engel olamadığını kendisinin de pişman olduğunu daha sonradan ama elimde değil engel olamıyorum dedi. Bunları gelnelde ben uyuduğum zaman yanında olmadığım zaman yapıyor hocam bazen yanındayken de gizli gizli yapiyor. Kendisi benim problemim diyebiliyo iki senede en azından bunu kabul etti ama Bi hal çaresini bulamıyoruz. Bu arada hocam sex hayatımız gayet iyi hatta fazla bile Bi çözüm önerersiniz sevinirim hocam kolay gelsin 🤭

0

Cevap ( 1 )

  1. Evliliğin ilk yıllarında bu tip durumlarla karşılaşılabilmektedir. Eşinizin bekarlık döneminde de benzer davranışları büyük ihtimalle vardır. Bu davranışlar alışkanlık  durumuna gelmiş olabilir. Belli bir süre sonra bu tip bir ihtiyacının kalmaması ya da çok azalması gerekirdi. Evliliğinizin 2. yılda olduğunu yazmışsınız. Bu süre görülen davranışın ortadan kalkması için aslında yeterli olması lazımdı.

    Eşinizdeki davranışa neden olacak birden fazla faktör vardır. Bu konuda sizin yapabileceğiniz fazla bir şey olmaya bilir. Eşinizdeki davranışın nedenlerinin tam ve net bir şekilde tespit edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle eşinizle birlikte özellikle cinsellik konusunda uzmanlaşmış bir terapistle görüşmenizde fayda var.

    "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak