eşime güvenemiyorum

Soru

30 yaşındayım,9 senelik evliyim,6 yaşında kızım var.şu sıralar kendimi çok kötü hissediyorum.eşimin daha önce benden habersiz facebook adresi açtığını görmüştüm.içie baktım birşey yoktu.Birşey demedim.daha sonra ikimizin ortak kullandığı facebook adresine bir bayan arkadaşlık teklifi etmişti.tanımıyorum dedi.onu da uzatmadım.geçen gece saat 1,5 ta biri aramış eşimi.sabah gösterdim aradı bayandı.yanlış aramışım dedi.o bayanı ben wahtsaptan ekledim.bayanın whatsapp taki fotoğrafı bize arkadaşlık teklifi eden bayanın profil resmi ile aynı resimdi(Güllü ve Kalpli bir resim).bu belirtiler beni yiyip bitiricek.onun dışında kahveye fazla çıkmayan telefonu ortada duran birisi.kendimi çok kötü hissediyorum.ne yerdeyim ne gökte.ne olur akıl verin

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Eşinizle bu konuyu açıkça konuşmalısınız başka türlü emin olamazsınız. Bu şekilde sürekli içiniz içinizi yer. Konuşmadığınız sürece giderek artan hatalı düşünceler geliştirirsiniz ve bir süre sonra bu sizi eşinizden uzaklaştırır aranızda gerginliğe neden olur. Buna izin vermeyin.

   

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak