Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

eşime güvenemiyorum

Soru
6 görüntülenme
0

30 yaşındayım,9 senelik evliyim,6 yaşında kızım var.şu sıralar kendimi çok kötü hissediyorum.eşimin daha önce benden habersiz facebook adresi açtığını görmüştüm.içie baktım birşey yoktu.Birşey demedim.daha sonra ikimizin ortak kullandığı facebook adresine bir bayan arkadaşlık teklifi etmişti.tanımıyorum dedi.onu da uzatmadım.geçen gece saat 1,5 ta biri aramış eşimi.sabah gösterdim aradı bayandı.yanlış aramışım dedi.o bayanı ben wahtsaptan ekledim.bayanın whatsapp taki fotoğrafı bize arkadaşlık teklifi eden bayanın profil resmi ile aynı resimdi(Güllü ve Kalpli bir resim).bu belirtiler beni yiyip bitiricek.onun dışında kahveye fazla çıkmayan telefonu ortada duran birisi.kendimi çok kötü hissediyorum.ne yerdeyim ne gökte.ne olur akıl verin

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Eşinizle bu konuyu açıkça konuşmalısınız başka türlü emin olamazsınız. Bu şekilde sürekli içiniz içinizi yer. Konuşmadığınız sürece giderek artan hatalı düşünceler geliştirirsiniz ve bir süre sonra bu sizi eşinizden uzaklaştırır aranızda gerginliğe neden olur. Buna izin vermeyin.

 

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 4 sene 1 Cevap 250 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com