Eski sevgili

Soru

23/Bayan/BursaEski sevgilimle 3 ay once ayrıldık. Barismak icin ugrastım gittim fakat kabul etmedi. Sonra bi insanla yakinlastim gorustum(en fazla öpüştük) eski sevgilimi sevdigimi biliyordu. Yapamadim gorusmeyi kestim. Simdi eski sevgilim dönme sjnyali veriyor ama ben bu durumu anlattigimda cekip gidebilir. Bu durumu nasil anlatmaliyim nasil davranirsam gitmez? Anlatmama durumu sòz konusu degil. Bilen insanlar var. Bir sekilde öğrenir. Lutfen akıl verin ne yapacagımı bilmiyorum.

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Diğer kişi ile görüştüğünüzde erkek arkadaşınızdan ayrıymışsınız dolayısıyla yanlış birşey yapmış sayılmazsınız. Erkek arkadaşınıza dürüstçe bunu anlatmalısınız başkasından değil sizden duymalı. İnsanlar boşluk zamanlarında tutunacak bir dal arama eğiliminde olabilirler. Eğer erkek arkadaşınız sizi gerçekten seviyorsa ilk başta tepki gösterse de kendinizi anlattığınızda sakinleşecektir.

   

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak