Eski sevgilim

Soru

Eski sevgilim 7 ay gecemsine ragmen babmin numrasini halen silmemis unutcak yada umursamaycak biriside degil ayrildiktan kisa sure sonrda hayatjna birine almisti onlada gecen hafta ayrildiar 7 ay boyunca hic iletisim kurmadik ailelerimiz biliyo babamida hic sevmezdi  ne hissediyo hocam halen beni seviyo mu babamin numrasinin silmeme nedeni ne olabilir? Seven insan englden almaz mi hocam engldede almiyo ne hissediyo ne yasiyo?

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Öncelikle sizi sevip sevmediğini babanızın numarasını silmemesinden anlayamayız, bu bir anlam ifade etmez. Kendinizi karamsarlığa sürüklemeyin. Bu olumsuz düşünce kalıplarından kurtulup kendinizi dibe çekmekten vazgeçmelisiniz. Romantik ilişki yaşama isteğinizi sizi koşulsuz seven, muhabbet edebildiğiniz, paylaşımda bulunabildiğiniz, birbirinize anlayışlı ve yardımcı olabildiğiniz kişilerle sağlıklı bir şekilde yaşamanızı tavsiye ederim. Onun da hayatta bazı tercihleri olabilir. Ondan ayrılmış olmanız hayatınızı felaketleştirme boyurtuna dönmemeli,  sonuç ne olursa olsun siz değerlisiniz.

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

   

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak