Fobi

Soru

Merhaba.23 yaşında bir bayanım.Eskişehir’de oturuyorum.Sınava hazırlanıyorum ve yoğun bir şekilde ders çalışmam gerekiyor fakat bir süredir tuhaf bir korkuyla mücadele ediyorum. Bu korku neden ortaya çıktı bilmiyorum ama beni çok etkiliyor.Ders çalışmak gözlerime zarar veriyor diye düşünüyorum hatta gözlerimin kaymasından korkuyorum ve bunu düşünmekten derse konsantre olamıyorum.Ne yapmalıyım?Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Yaşadığınız olay içinde bulunduğunuz stresli durum nedeniyle ortaya çıkmış gibi gozukuyor. Takıntılar geliştirmişsiniz ancak bilmelisiniz ki bu takıntılar hatalı inanışlarınızdan kaynaklanmaktadır. Muhtemelen sınav bittikten sonra takıntılarınız azalacak. Ama bunu bilemeyiz o yüzden bu süreci rahat geçirip atlatabilmeniz için bir uzmandan destek almanızı öneririm.

   

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak