Gıcık tipler

Soru
 • Etrafımdaki insanlarin çoğu başarılı birisi olduğu zaman karalama politikaları içine giriyo.yuzune  karşı melek gibiler arkadan şeytanlar.sizce bu insanlara karşı nasıl bir tavır sergilemeliyiz?

 

 

 

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Bu tip davranış örüntülerinin altında aşağılık kompleksi yada kıskançlık gibi duygular yatabilir. Kendi özgüvenlerini, yeterliliklerini tatmin etmek imkanını bulamayan insanlar genellikle başkalarının hayatlarını engellemeye çalışırlar. Hiçbir takıntısı olmayan, kendine güveni olan, sosyal olan bir kişi, aşağılık kompleksi olan bir kişi için bir düşmandır. Bu “düşman” ne derece küçük düşerse, aşağılık kompleksi olan kişi de o derece sevinir. Eğer onları kazanmak istiyorsanız, siz kendi karakterinizi gösterin. Bu durumdan rahatsız olduğunuzu belirtin. Somut örnekler verin. Bunu yaparken sakin bir zamanlarını tercih edin yoksa tartışmaya dönecektir.

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

   

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak