günlük telaş

Soru

slm. ben eşimden boşanalı 3 yıl oldu .ik çocuğumla ve ailemle yaşıyorum.makamda sekreterim. fakat gün içerisinde sanki hep bir telaş halindeymişim gibiyim . sanki bişeyleri unutmuşum yada bişeyleri kaçırmışım ,sürekli bişeyler eksik gibi hissediyorum, bu telaşlada yaşayarak farketmem gereken şeyleri farkedemiyorum. mesela çocuklarımla ilgilenmek gibi,daha önce iki yıl ilaçlı tedavi gördüm citol20 kullandım , sebebide aşırı gerginlikti, şimdi okadar gerginliğim yok fakat hep eksiklik varmış gibi hissediyorum. ne yapmalıyım sizce lütfen bana yardmcı olurmusunuz

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Yaşadığınız eksik hissetme durumu sadece iş hayatınızla mı ilgili yoksa ev ve aile hayatında da aynı duyguyu hissediyor musunuz önemli. Sanırım durumla ilgili gerçekçi olmayan düşünce kalıpları geliştirmissiniz. Öncelikle bu kalıpları değiştirip daha mantıklı düşünmeye başlamalısınız. Kendinizi eksik hissedip değersizleştirmekten vazgeçin herşeye yetişmek yada herşeyi mükemmel yapmak durumunda değilsiniz. Unuttuğunuz atlattığınız işler olsa bile bu sizin yetersiz olduğunuzu göstermez. Geçmiş hayatınızda ilaç tedavisi öykünüzü göz önüne aldığımızda, bu durumda da bir uzmandan destek almanın sizin için daha doğru olacağını düşünüyorum.

   

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak