Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

günlük telaş

Soru
6 görüntülenme
0

slm. ben eşimden boşanalı 3 yıl oldu .ik çocuğumla ve ailemle yaşıyorum.makamda sekreterim. fakat gün içerisinde sanki hep bir telaş halindeymişim gibiyim . sanki bişeyleri unutmuşum yada bişeyleri kaçırmışım ,sürekli bişeyler eksik gibi hissediyorum, bu telaşlada yaşayarak farketmem gereken şeyleri farkedemiyorum. mesela çocuklarımla ilgilenmek gibi,daha önce iki yıl ilaçlı tedavi gördüm citol20 kullandım , sebebide aşırı gerginlikti, şimdi okadar gerginliğim yok fakat hep eksiklik varmış gibi hissediyorum. ne yapmalıyım sizce lütfen bana yardmcı olurmusunuz

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Yaşadığınız eksik hissetme durumu sadece iş hayatınızla mı ilgili yoksa ev ve aile hayatında da aynı duyguyu hissediyor musunuz önemli. Sanırım durumla ilgili gerçekçi olmayan düşünce kalıpları geliştirmissiniz. Öncelikle bu kalıpları değiştirip daha mantıklı düşünmeye başlamalısınız. Kendinizi eksik hissedip değersizleştirmekten vazgeçin herşeye yetişmek yada herşeyi mükemmel yapmak durumunda değilsiniz. Unuttuğunuz atlattığınız işler olsa bile bu sizin yetersiz olduğunuzu göstermez. Geçmiş hayatınızda ilaç tedavisi öykünüzü göz önüne aldığımızda, bu durumda da bir uzmandan destek almanın sizin için daha doğru olacağını düşünüyorum.

 

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Cevaplandı 0
anonim 2 sene 1 Cevap 149 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com