Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Güvensizlik

Soru
16 görüntülenme
0

Merhaba 37 yasinda iki cocuk annesiyim son alti ay oncesine kadar evliligim boyunda defalarca aldatildim yeri geldi komsum yeri geldi en yakin arkadasim yeri geldi hayat kadinlari pavyonlar bir cok sorun yasadim boşanma davasi actim kabul etmedi hersey duzelecek dedi beni ikna etti ama duzelen hicbirsey yok onun icin hersey normal ama benim icimde fırtınalar kopuyor yasama sevincim azmim kalmadi neden onun yaptigi hatalarin bedelini ben oduyorum o mutlu peki ben simdi dusunmuyorki evlilik bu hale geldiyse benim yaptiklarimdan dolayi demiyor bana psikiyatriye git diyor hersey bitmis aramizda hiç bir paylasimimiz yok evin icinde guvenim sıfır konusmalari tehtitle hep ben cikar bir yol bulamiyorum ben a diyorsam o b diyor olmuyor ayrilmak yok duzelmede yok ben ne yapacagim o hicbirsey olmamis gibi davranmami bekliyor ama ben unutamiyorum yüzüne vurmuyorum her dakika tabiki cocuklarim icin ama icimdeki kavgam nefretim ofkem bitmiyor yok bir cikar yol ben ne yapmalıyım

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Evlilikler zaman zaman çıkmaza girebilir. Ancak sizde durum biraz daha farklı sanırım uzun süredir devam eden problemler var anladığım kadarıyla. Yaşadıklarınız kendinizi değersiz hissettirmeye başlamış. Bunları size yaşatmaya hakkı yok, size kendinizi iyi hissettirecek, karşılıklı paylaşım yapabileceğiniz biri ile birlikte olmalısınız. Tek başınıza psikiyatriste gitmeniz işe yaramaz eğer evliliğinizi yoluna koymak istiyorsanız birlikte evlilik terapisi almalısınız. Onu ikna etmeye çalışın bu konuda. Saydığı sevdiği bir aile büyüğü varsa ondan destek alabilirsiniz.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

https://www.sorularlapsikolojim.com/tek-seanslik-terapi/

Cevaplandı 0
Idil 2 sene 1 Cevap 181 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com