Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Hamile kalmak istiyorum

Soru
0 görüntülenme
0

merhabalar 29 yaşındayım 4 yaşında kızım var 5 senelik evliyim ikinci kez anne olmak istiyorum hem kızım okula başlamadan yani arayı çok açmadan hem de kızımın benden kardeş istiyorum diye yalvarmaları üzerine ancak psikolojik olarak bu duruma hiç hazır değilim kendim 2.5-3 yıl kadar panik atak tedavisi gördüm anne olduktan sonra şu an eskiye göre daha iyiyim ancak bilmiyorum aynı şeyleri tekrar yaşama korkusu mu yoksa gerçekten anneliğe mi hazır değilim çözemedim yapamıyorum😔 lütfen yardım edin

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Bebek sahibi olmak büyük bir sorumluluğu da beraberinde getirir. Siz sadece çocuğunuz istiyor diye kardeş yapmamalısınız. Sizin kendinizi hazır hissetmeniz önemli. Öncelikle kendi süreçlerinizi yoluna koymalısınız. Eğer anne bebek sahibi olmak konusunda olumsuz düşünceler sahipse, alınan karar tekrar gözden geçirilmelidir. Bu nedenle eşlerin bebeği isteyip istemediği, ekonomik anlamda, psikolojik anlamda, fiziksel ve sosyal anlamda hazır olunmasına dikkat edilmeli ve buna göre en doğru karar verilmelidir. Bu konuda en doğrusu yüzyüze bir uzmandan destek almanız olacaktır.

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Cevaplandı 0
Emotional... 2 sene 1 Cevap 189 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com