hangisi dogru

Soru

BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ HEP İÇİMDE BİR SAPLANTI VAR.
Gerdek gecesi ilk ilişkide kan gelmedi sonra tekrar denedim yine kan gelmedi.Dışarıya lavoboya cıktım.Ben dışardayken elinde bir peçeteyle geldi.ayağa kalkınca kan gelmiş.bana gösterdi.sonra sabah bir baktım davranışı değisti.Konusmuyor samimi değil.2 hafta sonra ayrılmak istedi.Yüzükleri bilezikleri çıkarmış bana veriyor.
Niye ayrılmak istiyorsun diyorum. Sen daha iyilerine layıksın dedi.Ya git sacmalama dedim. 2 hafta sonra tekrar aynı bilezikleri veriyor.Sebep ne diyorum söylemiyor.Ben akşamları sarılıyorum o elimi itiyor.kendine yaklaştırmıyor.İlişkiyede girmiyor.
Kıza hediye alıyorum yüzüne bakmıyor benimlede konuşmuyor.Neyin var diyorum konuşmuyor.Annemgile söylüyorum bu kız benle ilgilenmiyor diyorum onlarda geçer yakınlaşır diyorlardı.Sonra nedenler aramaya başladım cuzdanında bir resim ve 2 adet telefon numarası buldum.2 gün sonra bunlar ne dedim.Fotoğrafı sordum kardesi hasta kardesine vermek için almış fotoyu.Kardesinin arkadaşıymış.Telefon numaralarını inkar etti.Cuzdanına baktım atmış.Ama ben numaraları kaydetmiştim.Ses cıkarmadım.Evlenince gece giymesi icin elbiseler alınıyormus bunları hiç cıkarmadı.Çeyizindeki bazı parçaları hiç çıkarmıyordu.Gezmeye gidiyoruz dışarıya bakıyor gözleri dısarda.Yemek yiyoruz pencerenin karsısına oturuyor gözleri pencerede.Başka insanlarla konusurken gülüyor benle konusmuyordu somurtuyordu.Bazen yurt dışından bahsederdi şöyleymiş böyleymiş.

Akşamları geliyorum niye böylesin ağlıyorum konumsak istemiyorum diyor kızıyorum dışarı gidiyorum gece 2”de geliyorum.Nerdesin diye hiç arayım sormuyor.Eskiden konustuğu bir çocuk bizim evin karşısına taşınmış.Bir gece uyandım mutfak penceresi acık perdeyi kapatmış.Pencerenin açık olduğu belli değil bu ne dedim.Açık unutmuşum dedi.O çocukla kavga ettim mahalleden tasındı gitti.ama hala aramız bir iyi bir kötü sizce benden neden ayrılmak istedi.Ben erkeklerden nefret ediyordum hiç sevmezdim demisti bir ara.
Daha sonra bu yazıyı buldum kendi defterine yazmış.Hayatta karşıma çıkan en güzel şeydin.Senin karşında dilim tutulurdu sana nasıl davranacağımı bilemiyordum.Konusmalarınla durusunla sen benden hep farklıydın.Senin yanında hep kendimi ezik gibi hissettim.bundan kurtulamadım.ilk defa kendimi değerli hissettim.Ya devam edelim ya bitsin.
Acaba hangisi doğru önceden benden ayrılmak istemesi beni bir sürü kavgaya itmesi nin nedeni başka bir adamın yada beni kullanıp evlendim boşandım mı diyecekti millete yani önceden bakire olmaması mı yoksa en son yazdıklarımı doğru.bana yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin iyi çalışmalar.

0

Cevap ( 1 )

  1. Mehmet Artıran

    Yazdıklarınızdan eşinizin kafasının karışık olduğu anlaşılıyor. Sanki geçmişte yaşadığı ilişkileri duygusal olarak bitirememiş gibi. Bu nedenle suçluluk duyuyor ve bu nedenle size yeterince yakın davranamıyor gibi. Bir süre daha beklemenizde yarar var. Zaman içerisinde daha fazla netleşecektir. Bu arada sizinde sakin kalabilmenizde yarar var.

    "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak