heyecan

Soru

Merhabalar ben 36 yaşın da bir erkeğim Konya’da yaşıyorum benim sorunum yabancı biriyle ilk defe konuşmada heyecan basıyor elim titriyor konuşamıyorum birinden birşey isteyeceğim de istesemmi istemesemmi utangaçlık oluyor doktora bile gitmeye utanıyorum acaba biseyin yok dermi bayan olursa nasıl derdimi anlatırım dilim damagima dolaşıyor bu yazıyı yazmak için bile iki saat düşündüm yszsammi yazmassmmi diye sorunum ne olabilir

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Yaşadığınız durum benlik algınız ve özgüveninizle ilgili ortaya çıkmış olabilir. Kendinize dair hatalı düşünce kalıpları geliştirmişsiniz. Kendinizi değersizleştirme eğiliminde olduğunuzu görüyorum. Bundan vazgeçmelisiniz. Atılacak ilk adımda bir uzmandan destek almak olmalı. Hayatınızın geri kalanı için bunu yapmalısınız. Şimdi bu yazıyı okuduktan sonra hemen bir araştırma yapıp randevu alın ve ilk adımı atmış olalım.

   

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

   

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak