Hissettiğim ile yaptığım farklı

Soru

16 yaşında kızım. Bazen beni çok mutlu eden gururlandıran bir olay oluyor ağlayasım geliyor bazen de beni çok üzen ve stres altında bırakan bir olay oluyor ama içimden gülmek geliyor .üzgünken gülünce de suçluluk duygusuna kapılıyorum ya da sevdiğim biri üzgünken gülünce sanki suç işlemiş gibi hissediyorum o zaman da ağlayasım geliyor son 10 aydır falan sürekli böyle nasıl kurtulurum bundan

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Bu yaşamış olduğunuz dengesiz duygu durumunda yaşınızın ve ergenliğin fazlaca etkisi olduğunu düşünüyorum. Bu dönemde duygularımız sıklıkla değişir. Bu bazen bizim elimizde olmaz.

  Ancak derecesi ve ne kadar zamandır devam ettiği onemli eğer bu durum bu şekilde devam ederse yardım almanız gerekir. Duygularınızı düzenlemeye yardımcı olacaktır psikolojik destek. Olaylara karşı bakış açınızı değiştirmenizi sağlayacaktır.


  Klinik Psikolog
  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  https://www.sorularlapsikolojim.com/tek-seanslik-terapi/

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak