Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Hissizlik

Soru
0 görüntülenme
0

20 yasinda bir universite son sinif ogrencisiyim. Bir şey hissedemiyorum. Sevdiklerimden uzaklasiyorum. Istemsizce kiriyorum onları ama üzülmüyorum aile bireylerimden biri hasta oldu ilgilendim ama bir his yok. Dışarı çıkmak istemiyorum. Sadece uyumak istiyorum acikmak yemek yemek bile zor geliyor. Gelecek ile ilgili hiçbir şey düşünmüyorum. Insanlara asla güvenmiyorum. Bir otobüse binerken bildiğim çok kez gittiğim yere bile giderken çok kez kontrol ediyorum. Insanlar içinde kendimi rahatsız ve benligimden uzaklaşmış hissediyorum bir psikologla gorusme li miyim?

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Bahsetmiş olduğunuz belirtiler patolojik bir durumunuzun olduğunu düşündürüyor.  Öncelikle bir psikiyatristle görüşüp durumunuzla ilgili bir tanı aldıktan sonra psikoloğa gidip terapi almalısınız. Bu durumun ne zamandır sürdüğü önemli. Eğer stresli bir dönemden geçiyor ve onun etkisiyle bunları yaşıyorsanız geçici olma ihtimali yüksek ama aksi bir durumda giderek kendinize yabancılaşmanıza neden olacaktır.

 

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 4 sene 1 Cevap 180 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com