hocam hazırlık öğrencisiyim ama çalışamıyorum.

Soru

hocam koay gelsin .. Ben göğüs ğrısı için 2 dahiliye doktoruna başvurdum iksşde tetiklerin normal olduğunu yin de içim rahat olsun diye beni kardyolojiye gönderdi. doktor ekg + ultasyon çekti bana kalbim de de bi sıkıntı olmadığını söyledi ve anksiyette diye bi teşhis koydu ve psikiyatriye gitmem gerektiğini söyledi. hocam kalbimşn temz çalışması beni rahatlattı fakat şimdi ise beyin kanaması diye bi korku var içim de ne yapmalıyım hocam hayatım mağfoldu resmen. lütfen baa bi yol gösterin teşekkürler….
Halil ATALAY YAŞ:18 ERZURUM

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Durumunuzla ilgili bir çok psikolojik neden olabilir.  Bilinç alanında olmayan genellikle de mantıklı gözükmeyen şeyler olabilir. Takıntılar geliştirmişsiniz. Ancak bunlar kanıtı olmayan hatalı inanışlardan kaynaklanan durumlar. Bunları durdurmayı değiştirmeyi denemelisiniz. Nedenlerden daha çok sorun olan durumun düzeltilmesi için davranışçı terapi uygulayan bir uzmandan destek alabilirsiniz. Kısa sürede sorununuz çözülecektir.

   

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak