Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

ilişki

Soru
0 görüntülenme
0

5 yıllık bir ilişkim var…imam nikahımız var…sevdiğim insan evliydi fakat eşiyle mutsuzdu…benimle evlenebilmek için 15 gün önce anlaşmalı boşanma yoluna gittiler ve geçtiğimiz hafta kararı mahkemeden aldılar yani boşandılar…fakat bu olay gerçekleştikten sonra sevgilime bir haller oldu soğudu uzaklaştı eskiden hayaller kurardı boşanır boşanmaz evlenir yolumuza bakar mutlu oluruz derdi şimdilerde bu konuları hiç açmıyor…kendi kabugunda gibi eskisi gibi kıskanç değil üstüme düşmüyor çok sık arardı şimdilerde akşama kadar aramadığı oluyor…aynı evde yaşıyoruz evde çok sessiz sakin kafasında ne var bilmiyorum…beni sevdiğine eminim ama onun bu tutumu ve değişikliği beni korkutuyor…neden böyle bir ruh hali sürecine girmiş olabilir ve benim ona karşı tutum ve yaklaşımım nasıl olmalı…biz çok tutkulu ve birbirine düşkün aşk dolu bir çiftik böyle bir kişiyi karşımda bulunca çok bocalıyorum nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum…yardım ederseniz sevinirim…

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Sevdiğiniz kişi sizinle 5 yıldır birlikte olmasına rağmen eşinden daha yeni boşanmış. Demekki onu orada tutan bir takım nedenler vardı. Çocukları varmıydı acaba? Ona biraz zaman vermelisiniz. Kendi içinde yaşayıp çözümleyemediği durumlar olabilir. Eğer sizi gercekten seviyorsa bir süre sonra normal hayatınıza döneceğinizi düşünüyorum.

 

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

 

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 4 sene 1 Cevap 135 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com