ilişki

Soru

5 yıllık bir ilişkim var…imam nikahımız var…sevdiğim insan evliydi fakat eşiyle mutsuzdu…benimle evlenebilmek için 15 gün önce anlaşmalı boşanma yoluna gittiler ve geçtiğimiz hafta kararı mahkemeden aldılar yani boşandılar…fakat bu olay gerçekleştikten sonra sevgilime bir haller oldu soğudu uzaklaştı eskiden hayaller kurardı boşanır boşanmaz evlenir yolumuza bakar mutlu oluruz derdi şimdilerde bu konuları hiç açmıyor…kendi kabugunda gibi eskisi gibi kıskanç değil üstüme düşmüyor çok sık arardı şimdilerde akşama kadar aramadığı oluyor…aynı evde yaşıyoruz evde çok sessiz sakin kafasında ne var bilmiyorum…beni sevdiğine eminim ama onun bu tutumu ve değişikliği beni korkutuyor…neden böyle bir ruh hali sürecine girmiş olabilir ve benim ona karşı tutum ve yaklaşımım nasıl olmalı…biz çok tutkulu ve birbirine düşkün aşk dolu bir çiftik böyle bir kişiyi karşımda bulunca çok bocalıyorum nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum…yardım ederseniz sevinirim…

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Sevdiğiniz kişi sizinle 5 yıldır birlikte olmasına rağmen eşinden daha yeni boşanmış. Demekki onu orada tutan bir takım nedenler vardı. Çocukları varmıydı acaba? Ona biraz zaman vermelisiniz. Kendi içinde yaşayıp çözümleyemediği durumlar olabilir. Eğer sizi gercekten seviyorsa bir süre sonra normal hayatınıza döneceğinizi düşünüyorum.

   

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

   

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak