Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

İlişki

Soru
0 görüntülenme
0

Merhaba hocam Ebru ben 28 yaşındayım. Nişanlıyım ve 5 yıllık.bi birlikteliğimiz var nişanlım romantik ve ince olmadığı için bu konuda takılıyorum. Evlilikle ilgili çekincelerim var daha önce evlilik geçti başımdan. Nişanlım maddi sıkıntısı olduğundan ben gelemem diye düşünüyorum. Ailede rahat yetiştim bana zor geliyor. Terapiste gitsek diye düşünüyorum ikimizde çalışıyoruz ben cumartesi 1e kadar pazar izinliyim. Nişanlım haftaiçi izinli. Cumartesi günü terapist hizmeti veren bi yer bulurmuyum bilemedim.Ne yapıcağımı bilmiyorum. Nişanlımın ailesiyle de pek bağdaşamadım. Bunları aşmam lazım yardımcı olursanız sevinirim. Yoksa bu gidişle evlenemiycem.

Merhaba, evlilik sürecinde olduğunuzu düşünürsek aklınızdaki bu soru isaretleriyle sağlıklı bir evlilik başlangıcı yapmak pek mümkün olmayacaktır. Düşüncelerin yoğun olması evlilikle ilgili çekincelerinizin olduğunu düşündürüyor. Bu çekincelerin altında ki sebepleri bulup çözumlemeye çalışmalısınız. Terapistlerin bir çoğu haftasonuda çalışmakta destek alabilirsiniz.

Konuşma Devam Ediyor 0
RasyonelPsikoloji 5 sene 1 Cevap 178 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com