Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

İlk önce kendimden bahsedeyim 17 yaşımdayım 18 e girmeme 4 ay var arkadaşlarımdan hep büyük durdum hayatım boyunca 8 sınıfta kimsenin sakalı yokken benim tamamen olmasada sakalım dahi çıkıyordu bana şuan 20 23 yaşında durduğumu söylerler ben hayatım bounca kilolu uzun biri oldum her yönden dalgada geçtiler ben hiç umursamadım neyse sadede gelim Ben şuana kadar kimseyle flörtleşmedim bile Birisiyle 3 yıl önce konuştum ve reddedildim Hep kendime suç buldum büyük durduğum kilolu olduğum için falan ve bi kızla konuşacağım zaman utanıyorum ne bilim kendimi net ifade edemiyorum Ne yapmalıyım sizce düşündüklerim doğrumu dur

Soru
24 görüntülenme
0

2001 doğumluyum

 

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Karşı cinsten ilgi beklemeniz, partner isteğiniz çok normal duygular. Ait olmak insanın en temel ihtiyaçlarındandır. Reddedilme duygusu bizi duygusal ve hassas biri haline dönüştürür. Ancak olaylar karşısında bizi karamsarlığa iten nedenler olayları değerlendirme şeklimizdir. Hatalı inanışlar geliştiririz. Sizde kendinizi değersizleştirme eğilimine girmiş olduğunuz açık. Kendinizi koşulsuz şekilde kabul etmeyi öğrenmelisiniz. Reddedilmekten korkmayın. Bu asla sizin değersiz olduğunuz anlamına gelmez. Güçlü yanlarınızı, potansiyelinizi, sahip olduğunuz tüm iyi şeyleri düşünün. Kendiniz hakkında olumlu düşünün. Eğer sosyal beceri eksiklikleriniz varsa kendinizi bu konuda geliştirebilirsiniz. Daha çok insanla tanışın daha çok çevre yapın, yeni ortamlara girin, kurslara yazılabilirsiniz. Eğer kendinizi kötü hissediyor ve bu durum günlük hayatınızı etkiliyorsa terapi desteği alabilirsiniz, daha hızlı sonuç alırsınız.

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Cevaplandı 0
Enes11905 2 sene 1 Cevap 185 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com