İsteksizlik

Soru

Merhaba yaklaşık 1 2 aydır uyumak uzanmak hiç bir şey yapmamak istiyorum sürekli hasta gibiyim çoğu konuşma sözü falan algılamıyo beynim bir şey düşünemiyorum düşündüğüm zaman başım ağrıyor alınganda olmaya başladım ölü gibiyim doktora gittim değerlerim normal çıktı uyku sorumunda var 3 4 o saatlerde bazen sabah ozaman uykum geliyo ne yapim ben bilmiyorum

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Anlattıklarınız günlük yaşamınızı işlevsiz hale getirecek, yaşam kalitenizi düşürecek semptomlar.

  İnsanı karamsarlığa iten şeyin olayları değerlendirme şekli olduğunu bilmelisiniz. Bunlar kişinin geliştirmiş olduğu hatalı düşüncelerdir. Sizi karamsarlığa iten de bu düşünceler olabilir. Olaylara farklı açılardan da bakabilmek için çaba sarf edin. Bunları bilmeniz sorunlarınızı çözmek için yeterli olmaz, uygulama yapılması ve düşünce çerçevenizin işlevsiz ve sonuca götürmeyen kalıplarından çıkartılması gereklidir. Uyku problemi ile ilgili doktora danışıp ilaç kullanımına başlayabilirsiniz. Eş zamanlı olarak terapi desteğide alırsanız üstesinden gelmeniz daha kolay olacaktır.

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  https://www.sorularlapsikolojim.com/tek-seanslik-terapi/

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak