Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Karşı cinsime ilgi duymuyorum

Soru
1 görüntülenme
0

Kendimi bildim bildim bileli erkek çocukları gibi davranamıyorum.Küçükken oynadığım oyunkarda da hep kız rolünde olmak isterdim.Şimdide kadınsı tavırlar sergiliyorum ve kadınlara karşı iyi bir arkadaştan öte hiçbir duygu hissetmiyorum.Bunun bir tedavisi olsun lütfen.Ailemden artık saklamakta güçlük çekiyorum..

Durumunuzla ilgili ‘ tedavi’ olmak istiyorum diye belirtmişsiniz. Ancak durumunuz bir hastalık değil. Tedavilik bir durumunuz yok. Cinsel kimlik tercihinizle ilgili bir durum söz konusu. Bu konuda siz nasıl mutlu ve huzurlu olacağınızı düşünüyorsanız o şekilde seçim yapabilirsiniz. Ancak toplumsal yargılarımız bu tip durumlarda oldukça anlayışsız yaklaşımların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Sorunuzda da ‘ ailemden saklamakta güçlük çekiyorum’ demişsiniz. Durumun zorlanılacak kısmı yakın çevrenizin sizi anlayışla karşılayıp karşılamayacağı ile ilgili.

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 5 sene 1 Cevap 165 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com