Kaza

Soru

Mrb beyfendi Güneydoğuda bir şehirde üst bolgede  babam 2002 yılarında gönülü  koruculuk  yaparken  operasyona  cikarlar  sinirin  sıfır noktasinda  üst bolge  var orda odun yakmak  için odun topluyolar  üst bolge komutanin  emriyle  büyük bi odun  kesip  almak isterken  odun devrililir  babamin  gözüne  geliyo  gözünü  kaybetmistir hava sartlari  ve kar tipi nedeniyle  aracta  gelmiyo ust bölge komutani  zaten yarin gidiyosun  deyip  babam ertesi gün gelip kendi imkanlariyla  doktora  gider diyarbakir  fakultesine  şu an raporlar  elimde napabiliriz  bu konuda

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Öncelikle çok geçmiş olsun. Bizler bu platformda bireylerin, yaşamlarıyla ilgili psikolojik sorularına yardımcı olma çabası içindeyiz. Sizin bahsettiğiniz olay yasal bir durum. Konuyla ilgili yasal haklarınızı araştırmalı kesin ve net bilgiye ulaşmak için bir avukata danışmalısınız.

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

   

   

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak