Kişisel Değişim

Soru

Merhaba, ben 17 yaşında erkek bir bireyim ve şu ana kadar ne gördüğüm ne duyduğum değişik bir problemim var. karakterim her gün değişiyor, bir gün mutlu zeki biriyken akşam uyuduktan sonra yarın sabaha çok farklı bir beyinle başlıyor gibiyim, düşünemiyorum espri yapamıyorum kafamı kullanamıyorum. Birkaç gün sonra ise girdiğim her ortamda her yerde milleti kahkahalara boğabiliyorum. bazı günler sosyal bazı günler utangaç oluyorum. Acaba diyorum uyumadan önce yaptığım şeylerden ve ya gün içinde yediğim şeylerden dolayı mı oluyor ama emin olamadım. ergenlikte olduğumdan olabilir mi?

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı:Ergenlikte duygu durumlarının sık değiştiği doğrudur. Ancak bunun ne kadar süredir devam ettiği hayatınızı ne kadar etkilediği önemlidir. Beslenme biçiminizin sizi bu kadar etkilemesi mümkün değildir. Öncelikle bu durumu ailenizle paylaşmalı onların desteği ile bir ergen psikiyatristinden yardım almanız daha doğru olacaktır.

   

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

   

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak