kişisel … hiç birşeyden keyif alamıyorum

Soru

Meraba ben 18yaşındsyım tesettürlüyüm açılmak istiyorum kendimi iyi hissetmiyorum saatlerce uyuyasım var kimse ellemese hiç birşeyden keyif alamıyorum evden dışarı çıkadım gelmiyor yolda giderken yorgun hissediyom.

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Soylediklerinizden kişisel tercihlerinizin onunde başka engellerin olduğunu ve bu durumun sizi depresif bir duygu durumuna soktuğu çıkarımında bulunuyorum.Böyle durumlarda bireyin yapamadıkları acabalar zihnini kurcalar ve yaşanan sıkıntının artmasına ve kendini soyutlama ve değersizlestirmeye dogru giden hatalı düşünce kalıpları oluşturmasına neden olur. Spor yapmak, hobisel uğraşlar içerisinde olmak, yakın arkadaşlarınızla birlikte olup sohbet etmek yaşadığınız sıkıntıları hafifletecek yararlı etkinlikler olacaktır. Durumunuz çok rahatsız edici bir boyuta gelir ve dayanamayacağınızı düşünürseniz bir uzman desteği almanızda yarar olacaktır.

   

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak