Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Kişisel sorun

Soru
1 görüntülenme
0

17 yaşındayım yaklaşık Hatay da yaşıyorum 5 yıldır değişik sorunlar yaşıyorum nasıl anlatılır bilmiyorum ama artık çok üzüyor beni bu durum ilk başlarda oyun gibi geliyordu ama artık öyle olmadığının farkına vardım. Adım seher melisa ama içimde benden bi kaç tane daha varmış gibi hissediyorum başka kişilikler oluyorum onlara isimlerini ben veriyorum onlar gibi davranıyorum ne yaptığımın farkında bi şekilde sürekli kendi içimde başkası adına konuşuyorum, başkası adına hayal kuruyorum. Yarattığım kişilikte olumsuz şeyler olduğunda kendim olarak düşünemiyorum çok sinirleniyorum karşımdaki herkesi üzüyorum kırıyorum sonra pişman oluyorum birden neşelenebiliyorum çok kısa sürüyor. Karşımdaki kızsa eğer içimde yarattığım kişi erkek oluyor sanki onunla birlikteymişim gibi düşünüyorum onun yaptığı davranışlara göre kişiliğim sinirleniyor kendime hakim olamıyorum bu yüzden kendime bir kaç kere zarar verdim intihar değil daha ufak şeyler canımı acıtmak hoşuma gitmeye başladı bi zaman sonra kan görünce rahatlamaya başladım. Bana ne olduğunu bilmiyorum tam olarak bilmiyorum ama çok çabuk ağlıyorum artık kendimi sürekli mutsuz hissediyorum ne yapacağımı bilmiyorum hiç bişeye düzgün odaklanamıyorum. Lütfen yardımcı olun bana. Çok teşekkür ederim.

Merhaba, vermiş olduğunuz bilgiler durumunuzun hassas olduğunu gostemektedir. Patolojik bir yapılanmanız söz konusu olabilir. Kendinize zarar verme durumunuz durumun ciddiyetinin bir göstergesidir. Belirtiler daha fazla ilerlemeden  bir psikiyatriste başvurmalisiniz.

Konuşma Devam Ediyor 0
RasyonelPsikoloji 5 sene 1 Cevap 142 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com