Korku

Soru

Uyanıkken, yerde emekleyen bebek gördüm, misafir geldi sandım ve kim geldi diye annemlere seslendim, tekrar kafamı çevirdiğimde bebek yoktu. Ayrıca benim bebeği olan bir tanıdığım yok. Gözümün önünde bir şeyler uçuyor gibi. Ve sol kulağımın yanında biri var gibi, beni istiyor. Sürekli belimden ve kolumdan çekip beni yanına bir şey alacak gibi hissediyorum. Ara sıra etrafımı kontrol ediyorum. Ailemin haberi yok. Ne yapmalıyım? 

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Bahsetmiş olduğunuz belirtiler patolojik bir durumunuzun olduğunu düşündürüyor. Netleştirmek için mutlaka psikiyatrik muayene olmanızda yarar var. Kaç yaşında olduğunuz, bu durumun ne zamandan beri devam ettiği önemli noktalar bizim için. Bahsetmiş olduğunuz belirtiler giderek çoğalabilir ve kontrolünüzü devam ettiremeyebilirsiniz. Ayrıca yaşamış olduğunuz duruma erken müdahale her zaman daha kısa sürede sonuç alınmasına imkan verir. Ailenize en yakın zamanda durumdan bahsetmelisiniz.

   Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak