Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Korku ve panik atak

Soru
30 görüntülenme
0

hocam başarılar dilerim. Yaşım 30, 28 yıl epilepsi hastalığı çektim. Bundan 5 ay önce ameliyat oldum ve hastalığım bitti. 3 ay önce ruhsal daralma, korku, moral bozukluğu bu gibi sorunlar yaşamaya başladım bu konuda çok sıkıntı çekiyorum hocam. Bunun ićin psikiyatriye göründüm ve bana ameliyattan kaynaklandığını söyledi ve bu iki ilaç yazdı; SaffNight, Cipralex

Hocam bir haftadan fazla oldu ama hala sıkıntım devam ediyor bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim hocam hayırlı günler dilerim. 

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Öncelikle geçmiş olsun. İlaçlarla ilgili soruları cevaplayamıyoruz ne yazık ki. İlaç tedavilerinde kimi zaman iyileşme dönemi vücudun ilacı kabul edip etmemesine göre zaman alabilir. Eğer bir süre daha kullandıktan sonra hala etki yaratmadıysa mutlaka psikiyatristinize danışmalısınız. İlaç tedavisinin yanında psikoterapi de almanız durumunuzun hem daha hızlı hem de daha kalıcı çözümünü sağlayacaktır.  Bilişsel davranışçı terapi, kişilerde korkuya yol açan düşünce kalıplarını yeniden irdelemelerine ve farklı davranış alışkanlıkları edinmelerine olanak sağlayan bir psikoterapi türüdür. Hatalı inanışları yok edip sağlıklı düşünceler geliştirdiğinizde iyilesmeniz hızlanacaktır.

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

 

 

Cevaplandı 0
Ibrahim 2 sene 1 Cevap 207 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com