Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

korkuyorum

Soru
12 görüntülenme
0

erkek 10 20 yaş arası bazı sesler duyuyorum bana camdan atlamamı söylüyor acı çekmiceksin diyor ama bn her seferinde kendime hakim oluyorum dinlendiğimi sanıyorum gözetlndiğimi birinin zihnimi okudunu sanıyorum yardım edin

Zaman geçirmeden bir psikiyatrise gitmeniz mutlaka gerekli. Bahsetmiş olduğunuz belirtiler giderek çoğalabilir ve kontrolünüzü devam ettiremeyebilirsiniz. Ayrıca yaşamış olduğunuz duruma erken müdehale her zaman daha kısa sürede sonuç alınmasına imkan verir. Gecikmeyin lütfen.

Sesler duymak her zaman için sokak tabiri ile ‘delirmek’ demek değildir. Birçok kişi ağır depresyona girdiğinde veya beklenmedik zor stresli olaylarla karşılaştığında sesler duyabilir. Sizinkilerin ise biraz daha ilermiş ve sizi yönledirmeye başlamış olduğunu görüyoruz. Bu durumda Mehmet hocamızın da belirttiği gibi acil olarak bir psikiyatriste gitmeniz ve ilaç tedavisine başlamanızı öneriyorum. İlaç kullanmaya başladığınızda seslerin sizi yönlendirmesi de kaybolacaktır. İlaç tedavisinin hemen ardından da bir klinik psikoloğa (psikolojik danışman veya psikolog değil) gitmeniz gerekecektir.

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 4 sene 2 Tüm Cevaplar 8269 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com