Kuruntu mu yapiyorum

Soru

Hocam merhaba. Ben 22 yasinda bekar bi bayanim. Inancim geregi masturbasyon yapmiyorum. Ihtiyac da duymuyorum. Bazen özellikle egilip cömeldigimde genital bolgemde bir tahrik hissi olusuyor. Hani bayanlar kendi klitorisini falan oksar da sonra klitoral orgazm olur ya ben de egildigimde bazen oyle bir his geliyor. Yani okşama istegi gibi. Ama sonra pozisyonumi degistirdigimde ya da tuvalete gidip soguk su ile yıkandigimda hissin gectigini fark ediyorum. Bazen denemek icin egiliyorum oyle bir tahrik hissi olmuyor. Sormak istedigim bazı zamanlarda egildigimde gelen bir his basınç, gerilme vb biyolojik kaynaklardan olabilir mi. Kendimi anormal hissediyorum. Sanki PSAS hastasiymis gibi. Ama oyle olsam uyarilmalar falan siddetli ce surekki olurdu degil mi. Normal midir.

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Siz ihtiyaç duymadığınızı düşünüyor olabilirsiniz ancak yetişkin insan vücudu buna ihtiyaç duyar. Kendinizi deneme çalışmalarınız aslında o tahrik hissinin hoşunuza gittiğini gösteriyor olabilir. PSAS durumu olanlar bunu daha sık ve siddetli yaşarlar. Sizdeki durum engellenmenin bir sonucu olarak ortaya çıkmış olabilir.

   

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

   

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak